فرانسه اسپانیا

زیدان سرمربی تیم ملی فرانسه خواهد شد؟

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی موفق رئال مادرید مورد توجه فدراسیون فوتبال فرانسه قرار گرفته و ممکن است هدایت این تیم را در دست گیرد.

زین الدین در سالهای اخیر به موفقیت های قابل توجهی روی نیمکت کهکشانی ها دست یافته و به همین دلیل از نامزدهای اصلی هدایت تیم ملی فرانسه لقب گرفته است.

طبق ادعای کالچومرکاتو، فراسیون فوتبال فرانسه قصد دارد بعد از پایان قرارداد دیدیه دشان با وی قطع همکاری کند و برای رقابت های یورو 2020 که در کشور فرانسه برگزار خواهد شد، زین الدین زیدان را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کند.

البته زیدان در پاسخ به این پیشهاد گفت که قصد دارد تا پایان قرارداد خود در رئال مادرید باقی بماند اما در اواسط فصل جاری شایعات فراوانی در مورد احتمال اخراج او از این سمت وجود داشت و ممکن است کسب نتایج ضعیف در فصل آتی یا حبی شکست در فینال لیگ قهرمانان منجر به جدایی این سرمربی موفق در سالهای اخیر شود.

مدتی قبل اخباری در مورد تمایل یوونتوس نیز به مذاکره با زیدان و انتصاب او به عنوان سرمربی جدید بیانکونری شنیده شده بود و به نظر می رسد اگر روزی زیزو دیگر سرمربی رئال مادرید نباشد، مشتریان پر و پا قرض زیادی در انتظار او خواهند بود.

به نظر شما آیا زیدان گزینه مناسبی برای هدایت تیم ملی فرانسه است؟

Vote to see the results
32% - 13 votes
32% - 6 votes