اروپا ایتالیا

بوفون اعلام کرد؛ جدایی از یووه در پایان فصل

فوتبال ترایب- جانلوئیجی بوفون، کاپیتان یوونتوس، اعلام کرد که در پایان فصل از این باشگاه جدا خواهد شد. بوفون که در سال 2001 از پارما به یوونتوس پیوست، روز شنبه مقابل ورونا، آخرین بازی اش را برای بیانکونری انجام خواهد داد.  او همچنین تایید کرد که چند هفته دیگر در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد.

او در یک کنفرانس مطبوعاتی ویژه، دقایقی پیش گفت:” در دو سه روز آینده، من لحظاتی پراحساس را سپری خواهم کرد. بعد از دو- سه روز، سرانجام تصمیم نهایی را گرفتم. تلاش می کنم تا آنچه روح و درونم می گوید را انجام بدهم.

در همه این سال ها، همیشه سعی کردم تا بهترین بازی ها را ارائه بدهم و آنطور که از من انتظار می رود، بازی کنم. برای خداحافظی اینجا آمده ام اما خوشحالم زیرا این فرصت به من داده شد که برای سال ها در بالاترین سطح فوتبال، نمایش های درخشانی داشته باشم. به همین دلیل از باشگاه یوونتوس، برای این فرصت تشکر می کنم.

زمانی که یوونتوس من را خرید، من تنها یک استعداد بودم و تبدیل شدنم به یک بازیکن بزرگ، به خاطر فرصتی بود که یوونتوس به من داد. من حالا 40 سال دارم اما هنوز توانایی بازی کردن در بالاترین سطح را دارم و همه این ها به خاطر یووه است.”

آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، تایید کرد که بوفون پیشنهادهایی دارد که در حال بررسی کردن آنهاست:” هر تصمیمی که او بگیرد، از حمایت کامل من برخوردار است. او پیشنهادهایی دریافت کرده، هم به عنوان بازیکن و هم مسئولیت های خارج از زمین. او می داند که در آینده از حمایت کامل من برخوردار است. آرزو می کنم که او روز شنبه در ورزشگاه آلیانز لحظات لذت بخشی را سپری کند. من تنها می خواهم به او بگویم بسیار متشکرم جی جی.”

آیا بوفون زمان مناسبی را برای جدایی از یووه انتخاب کرد؟

Vote to see the results
32% - 5 votes
32% - 4 votes
31% - 11 votes