ایران استقلال

رحمتی بالاخره در جنگ با قلعه نویی پیروز شد

فوتبال ترایب- اگرچه سید مهدی رحمتی اخیرا رابطه خود را با امیر قلعه نویی خوب جلوه می دهد، اما کسی نیست که از دشمنی های این دو نفر باخبر نباشد.

اگرچه در سالهای مشترک و پرافتخار حضور همزمان امیر قلعه نویی و سید مهدی رحمتی در استقلال همه چیز بین آنها خوب پیش می رفت، اما در پایان لیگ چهاردهم و هنگامیکه ژنرال عذر سنگربان باتجربه استقلال را خواسته و محسن فروزان را به وی ترجیح داد، رابطه ژنرال و سید مهدی تیره و تار شد و دیروز بالاخره سنگربان استقلال از او انتقام گرفت.

هر 2 دیدار لیگ پانزدهم میان استقلال و پیکان که رقابت امیر و رحمتی بود، به سود ژنرال خاتمه یافت اما فصل بعد اوضاع بر عکس شد و این قلعه نوعی بود که استقلال را ترک کرد و رحمتی به این تیم بازگشت.

در دور رفت، امیر اردشیر هدایت تیمی را بر عهده نداشت اما در اردیبهشت 95 و در جریان دیدار استقلال و تراکتورسازی، فرصت تسویه حساب رسیده بود.

سید مهدی رحمتی که بارها امیر قلعه نویی را به سکوت دعوت کرد، در نهایت شاهد شکست 2-3 تیمش به تراکتورسازی بود و این اتفاق فصل قبل هم رفت و برگشت و با هدایت علیرضا منصوریان برابر رقیب تبریزی و ژنرال تکرار شد.

امسال نیز شرایط مانند فصول قبل بود و از 3 دیدار این فصل استقلال و ذوب آهن، 2 نبرد به سود قلعه نویی به پایان رسید و یک بازی هم مساوی شد تا سید مهدی رحمتی دیروز بعد از سالها انتظار با برتری 1-3 استقلال برابر ذوب آهن و صعود به یک چهارم لیگ قهرمانان، طعم شیرین پیروزی برابر ژنرال را چشیده و از او انتقام بگیرد.