انگلیس اسپانیا

رئال مادرید به دنبال غلبه بر آخرین مثلث مخوف

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان به خوبی می داند که مدافعان تیمش کار بسیار دشواری برابر سادیو مانه، روبرتو فرمینو و محمد صلاح خواهند داشت.

کمتر از 10 روز دیگر فینال لیگ قهرمانان میان رئال مادرید و لیورپول در کیف برگزار خواهد شد و تمام نگرانی سرمربی فرانسویف خط حمله قدرتمند مرسی سایدی ها است.

سادیو مانه، روبرتو فرمینو و محمد صلاح در اولین فصل حضور کنار یکدیگر موفق به زدن 90 گل در فصل جاری شده اند و فرمینو با به ثمر رساندن 10 گل، دومین گلزن برتر لیگ قهرمانان بوده و با ارسال 7 پاس گل دومین پاسور برتر محسوب می شود. محمد صلاح نیز 10 گل زده و 4 پاس گل ارسال کرده است و سادیو مانه نیز  8 بار موفق به گلزنی شده و 2 پاس گل داده است که این عملکرد فوق العاده است.

اما فراموش نکنیم رئال مادرید نیز برای رسیدن به فینال کیف، مثلث های قدرتنمندی را از پیش رو برداشته است. در دیدار مرحله یک هشتم، امباپه، کاوانی و نیمار تا آن مقطع قدرتمندترین خط حمله لیگ قهرمانان را تشکیل داده بودند اما نتوانستند برابر کهکشانی ها درخشان ظاهر شوند.

مثلث دیبالا، ایگواین و مانزوکیچ از یوونتوس و لواندوفسکی، مولر و ریبری از بایرن مونیخ، رقبای قدرتمند خط دفاعی رئال مادرید در مراحل بعد بودند که آنها نیز کاری از پیش نبردند اما زیدان می داند که خط حمله لیورپول عطش سیری ناپذیر دارد و بی شک بزرگترین دغدغه او، حل کردن مسئله آخرین مثلث در معادله این فصل لیگ قهرمانان است.