لیگ ایران سپاهان

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان خواهد شد؟

فوتبال ترایب- امیر قلعه نویی، سرمربی موفق باشگاه ذوب آهن اعلام کرد که دیگر هدایت این تیم را بر عهده نخواهد داشت و از جمع سفیدپوشان جدا خواهد شود.

ژنرال در ابتدای فصل هدایت ذوب آهن را بر عهده گرفت و اگرچه در نیم فصل اول این تیم عملکرد خوبی نداشت، اما در نیم فصل اول شرایط متحول شد و این تیم با قرار گرفتن در رتبه دوم و کسب نایب قهرمانی عنوان بهترین تیم نم فصل دوم را حتی بالاتر از پرسپولیس از آن خود کرد.

از همین اواخر فصل نیز اخبار زیادی در خصوص احتمال بازگشت او به سپاهان و در دست گفتن هدایت این تیم برای فصل بعد شنیده شده بود و با توجه به اینکه امروز او اعلام کرد دیگر سرمربی ذوب آهن نخواهد بود، این احتمالات شدت گرفته است.

خود امید قلعه نویی نیز مذاکرات با سپاهان و ابراز تمایل این تیم را تکذیب نکرد و با توجه به وعده مدیران این تیم مبنی بر تقویت همه جانبه این تیم در فصل بعد، سپاهان می تواند گزینه مناسبی برای بازگشت ژنرال به جاده قهرمانی باشد.

امیر قلعه نویی در فصول هشتم و نهم لیگ برتر موفق شد با اقتدار سپاهان را قهرمان لیگ برتر کرده و به یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا نیز برساند و حالا هواداران این تیم امیدوار به تکرار روزهای شیرین گذشته با او هستند.