اروپا ایتالیا

پایان کار دوناروما در میلان؛ مقصد کجاست؟

فوتبال ترایب- به نظر می رسد دوران حضور جان لوییجی دوناروما، سنگربان جوان میلان در این تیم به پایان رسیده باشد. این هفته میلان در دقایق پایانی و با اشتباه عجیب جان لوییجی دوناروما، سنگربان جوان خود پیروزی را با تساوی در خانه آتالانتا عوض کرد تا دوناروما باز هم مورد انتقاد قرار گیرد.

در پایان بازی و هنگامیکه بازیکنان میلان برای اهدای لباس خود به سمت هواداران رفتند، دوناروما نیز به همراه آنها رفت اما طرفداران میلان پیراهن او را قبول نکرده و به سمت خودش فرستادند اما این اتفاق در مورد دیگر بازیکنان رخ نداد.

دوناروما که در فینال کوپا ایتالیا نیز عملکرد عجیبی داشته و روی گل های دریافتی مقصر بود، بارها درخواست جدایی از این تیم داده و همین موضوع باعث شده او اخیرا تبدیل به بازیکن مغضوب هواداران روسونری شود.

طبیعتا ادامه این شرایط برای دوناروما دشوار است اما مشکل اینجاست که بر خلاف گذشته، یوونتوس نیز دیگر تمایلی به جذب این گلر نداشته و شاید در حال حاضر تنها پاری سن ژرمن مشتری اصلی دوناروما در تابستان پیش رو باشد.

در گذشه اخباری در مورد تمایل رئال مادرید نیز به این جذب دوناروما شنیده شده بود اما به نظر می رسد عملکرد نه چندان خود خوب این گلر در فصل جاری کهکشانی ها را از جذب او منصرف کرده و او مشتری زیادی را پیش روی خود نمی بیند.