انگلیس استقلال

درگذشت بازیکن سابق استقلال در تصادف رانندگی

فوتبال ترایب- جی لوید ساموئل، هافبک ترینداد و توباگویی باشگاه استقلال و پیکان در یک تصادف رانندگی درگذشت. حی لوید ساموئل که یکی از بازیکنان درخشان خارجی تاریخ لیگ برتر بوده و در دوران حضور امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی در بین بازیکن ثابت آبی پوشان جای داشت، امروز و در سن 37 سالگی به علت تصادف درگدشت.

جی لوید ساموئل در پایان لیگ چهاردهم برای پیکان نیز بازی کرد و پیش از حضور در لیگ برتر ایران برای تیم هایی چون کاردیف و آستون ویلا نیز در لیگ برتر جزیره بازی کرده بود.

این تصادف در شرایطی رخ داده که جی لوید ساموئل در حال برگشت بعد از رساندن فرزندان خود به مدرسه بوده اما خودروی او با یک کامیون تصادف کرده و طبق ادعای شاهدان در آتش سوخته و تلاش بازیکن سابق استقلال برای بیرون آمدن از ماشین فایده ای نداشته است.

جی لوید ساموئل در رده های مختلف پایه برای تیم ملی انگلیس نیز بازی کردن و سالها در ترکیب بولتون و همچنین کاردیف در لیگ برتر حضور داست و در نهایت بعد از 3  فصل بازی در استقلال، ساموئل قهرمانر در لیگ برتر و جام حذفی را با استقلال جشن گرفته و بعد از آن برای یک فصل راهی پیکان شد و در نهایت در سن ۳۴ سالگی فوتبال را کنار گذاشت.