اسپانیا لیگ قهرمانان اروپا

پنج دغدغه مهم زیدان برای فینال لیگ قهرمانان

فوتبال ترایب- بعد از دیدار برابر سلتاویگو، زین الدین زیدان مدعی شد برای انتخاب ترکیب فینال لیگ قهرمانان برابر لیورپول دچار سر درد شده است و به نظر می رسد مشکل اصلی او، انتخاب آرایش خط حمله برای حضور در کنار کریستیانو رونالدو خواهد بود.

گرت بیل

گرت بیل در دیدار برابر سلتاویگو و همچنین ال کلاسیکو در نوکمپ عملکرد درخشانی داشت و بیرون گذاشتن او از ترکیب در چنین شرایطی دشوار خواهد بود اما ممکن است به علت خط حمله فوق العاده لیورپول و تمایل زیدان به بازگشت وینگرها به عقب، ستاره ولزی نیمکت نشین شود.

ایسکو

ستاره تکنیکی رئال مادرید به دیدار فینال خواهد رسید و در فصول اخیر در بازی های بزرگ نمایش خوبی داشته باشد. استفاده از ایسکو در ترکیب باعث افزایش توان رئال مادرید برای حفظ توپ می شود و این خصیصه ممکن است زیزو را مجاب به استفاده از او در ترکیب کند.

لوکاس واسکز

مهم ترین ویژگی واسکز در بازی های اخیر رئال مادرید، عملکرد موفق او به عنوان مدافع راست بوده که نشان می دهد در هنگام فشار، این ستاره جوان می تواند به یاری مدافعان رئال مادرید بشتابد؛ اتفاقی که با حضور سادیو مانه، فرمینو و محمد صلاح در ترکیب لیورپول احتمال زیادی دارد.

مارکو آسنسیو

ستاره جوان رئال مادرید در سالهای اخیر و با گلزنی برابر بارسلونا، بایرن مونیخ و یوونتوس بارها ثابت کرده علیرغم سن کم، ستاره میدان های مهم و حساس است و غیبت او در ترکیب بی شک باعث کاهش عنصر خلاقیت خواهد شد.

کریم بنزما

شاید تا چند هفته قبل زیزو شکی در مورد نیمکت نشینی کریم بنزما نداشت اما عملکرد فوق العاده او برابر بایرن مونیخ و بارسا، زیدان را به فکر اعتماد دوباره به مثلث بی بی سی و استفاده از کریم بنزما در ترکیب اصلی کرده است.