لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

اواخر نیمه اول؛ بخت طلایی پرسپولیس برای گل زدن به الجزیره

فوتبال ترایب- بهترین زمان برای باز کردن دروازه الجزیره در تهران برای پرسپولیس، در اواخر نیمه اول و بین دقایق 30 تا 45 خواهد بود. پرسپولیس روز دوشنبه در شرایطی به مصاف الجزیره در استادیوم آزادی خواهد رفت که در دیدار رفت و در عین ناباوری با نتیجه 2-3 در امارات مغلوب شد و حالا برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان به پیروزی نیاز دارد.

پرسپولیس تا اینجا و در 7 دیدار قبلی خود در لیگ قهرمانان تنها موفق به زدن 8 گل شده که آمار قابل قبولی به شمار نمی آید و بیانگر آن است که برای صعود مقابل الجزیره این تیم کار خیلی آسانی پیش رو نخواهد داشت.

اما از این 8 گل، چهار گل دردقایق 30 تا 45 به ثمر رسیده که شامل 2 گل برابر الوصل در تهران، یکی برابر الوصل در امارات و گل دور رفت برابر الجزیره در امارات می باشد و این نشان می دهد که برابر حریفان اماراتی، بهتین زمان برای گل زدن در یک سوم پایانی نیمه اول است.

برانکو به خوبی می داند که اگر در نیمه اول تیمش به گل نرسد، شرایط در نیمه دوم برای پرسپولیس دشوار خواهد شد و با توجه به اینکه از 6 گل دریافتی پرسپولسی، 5 تای آن در نیمه دوم وارد دروازه بیرانوند شده، ممکن است اتفاقات نیمه دوم در نهایت منجر به حذف قرمزپوشان شود.