آسیا ایران

کریم انصاری فرد راهی بوندسلیگا خواهد شد؟

فوتبال ترایب- کریم انصاری فرد، مهام گلزنی و ایرانی المپیاکوس مورد توجه چند تیم آلمانی قرار داشته و ممکن است برای فصل بعد در بوندسلیگا توپ بزند.

کریم انصاری فرد اگرچه در فصل جاری شروع خوبی در المپیاکوس نداشت، اما رفته رفته و با تغییر در کادر فنی تبدیل به مهره ثابت این تیم شد و در نهایت با به ثمر رساندن 17 گل، از شانس هاس مسلم کسب عنوان آقای گلی لیگ یونان محسوب می شد که البته این اتفاق رخ نداد.

این درخشش فوق العاده اخبار و شایعات را در خصوص آینده انصاری فرد افزایش داده و نشریات یونانی خبر از تمایل چند تیم لیگ آلمان از جمله اشتوتگارت برای جذب این مهاجم گلزنی و ایرانی داده اند.

اشتوتگارت با پیشنهادی 6 میلیون یورویی برای جذب انصاری فرد وارد عمل شده اما درخواست 8 میلیون یورویی المپیاکوس ممکن است شرایط این انتقال را پیچیده کند.

به جز اشتوتگارت، اخباری در خصوص تمایل تیم هایی چون آگزبورگ دیگر تیم آلمانی حاضر در بوندس لیگا و 2 باشگاه لیگ هلند به نام های اوترخت و هیرنفین نیز شنیده شده اما به نظر می رسد تمایل اشتوتگارت جدی تر از دیگر تیم هاست.

وحید هاشمیان آخرین مهاجم ایرانی شاغل در بوندسلیگا بوده که در بوخوم و هانوفر نمایش فوق العاده ای داشت و این درخشش حتی به انتقال به بایرن مونیخ نیز منجر شد و این رویا ممکن است با انتقال انصاری فرد به اشتوتگارت برای او نیز محقق شود.