اروپا اسپانیا

عجیب اما واقعی؛ هافبک باتجربه بارسلونا در فکر جدایی

فوتبال ترایب- طبق ادعای اسپورت، سرخیو بوسکتس، ستاره 30 ساله بارسلونا از شرایط دستمزد خود راضی نیست و ممکن است به یکی از پیشنهاداتش پاسخ مثبت دهد.

در تاریخ 22 سپتامبر 2016، سرجیو بوسکتس قرارداد جدید خود را با باشگاه بارسلونا در حضور ژوزپ بارتومئو امضا کرد. این قرارداد 5 ساله و تا سال 2021 حق تمدید برای 2 سال دیگر بود و این هافبک باتجربه 14 میلیون یورو در سال به اضافه 2.6 میلیون یورو پاداش دریافت کرده و  بند آزادسازی او 200 میلیون در قرارداد درج شد.

اما تنها یک سال و هفت ماه بعد از تمدید قرارداد، حالا بوسکتس از شرایط قرارداد خود راضی نیست و به بارتومئو گفته قرارداد وی را بهبود بدهد و اگر او بخواهد، بوسکتس می تواند لیست باشگاه هایی که به دنبال جذب این بازیکن را هستند را برای مدیریت باشگاه ارسال کند. هافبک باتجربه بارسا معتقد است این روشی ست که همبازیان او برای بالا بردن دستمزد خود استفاده می کنند.

مدریت بارسا از شنیدن این خبر شوکه شد زیرا شرایط بهبود قرارداد بوسکتس وجود نداشته و باشگاه بارسلونا همین حالا نیز به دلیل بالا بودن رقم دستمزدهای خود از سوی یوفا تحت فشار است.

علیرغم ارزش بوسکتس برای بارسلونا، بند آزادسازی او مشص است و باید دید کدام باشگاه حاضر به پرداخت 200 میلیون یورو برای یک هافبک تقریبا 30 ساله است؟

به نظر می رسد بوسکتس روش اشتباهی را پیش روگرفته زیرا مدیریت بارسا قادر به معجزه نیست و دستمزد او در حال حاضر بیشتر از این نخواهد شد.