آسیا ایران

مقصد بعدی علیرضا جهانبخش کجا خواهد بود؟

فوتبال ترایب- با رد پیشنهاد 2.5 میلیون یورویی بشیکتاش، علیرضا جهانبخش نشان داد اهداف بزرگ تری را برای فصول بعدی در سر دارد.

دیروز خبر پیشنهاد رسمی باشگاه بشیکتاش ترکیه برای جذب علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی و درخشان باشگاه آلکمار هلند مطرح شد که البته این پیشنهاد خیلی زود از سوی جهانبخش رد شده است.

اگرچه خود او در ارتباط ویدئویی با برنامه نود به صورت تلویحی تمایل ناپولی برای جذب خود را تایید کرد، اما هنوز اخباری رسمی در این خصوص منتشر نشده است و معلوم نیست تمایل نایب قهرمان سری آ به جذب جهانبخش چقدر صحت دارد.

خود جهانبخش دیروز در این خصوص گفت: “پیشنهادهایی از چین، آمریکا یا لیگ‌ های خاورمیانه به دست من رسیده که در این پیشنهادها بیشتر بحث‌های مالی مطرح است اما این موضوع هدف من نیست.

طبیعتا لیگ‌ هایی همچون انگلیس، آلمان و ‌اسپانیا جذابیت زیادی دارند و هر فوتبالیستی دوست دارد در این کشورها بازی کند اما من نمی ‌خواهم در این مقطع قدم خیلی بزرگی بردارم که ریسک بالایی داشته باشد و هدف من انتقال به باشگاهی است که نسبت به آن باشگاه و لیگ حس خوبی داشته باشم زیرا اینگونه عملکرد بهتری از خودم ارائه می دهم.”

مدیر برنامه‌های جهانبخش نیز مدعی شد به جز بشیکتاش، پیشنهاداتی از سوی ناپولی ایتالیا و تیم هایی بوندس لیگایی وجود دارد اما تا به امروز هیچ پیشنهاد رسمی به دست مسؤولان باشگاه آلکمار نرسیده است

امیر هاشمی مقدم در ادامه گفت: “ممکن است جهانبخش یک یا 2 سال دیگر نیز در لیگ هلند باقی بماند و با جدایی از آلکمار راهی تیم‌ هایی چون آیندهوون یا آژاکس شود.”

به هر حال، ممکن است جهانبخش تا پایان جام جهانی منتظر مانده و بعد از آن به یکی از پیشنهادات خود پاسخ دهد یا شاید طی روزهای آتی، شاهد انقال او به یکی از نام های مطرح شده یا حتی یک گزینه جدید و غیرمنتظره باشیم.