فرانسه اسپانیا

شانس انتقال نیمار به رئال مادرید؛ صفر درصد

فوتبال ترایب- علیرغم تمایل شدید رئال مادرید به جذب نیمار، باشگاه پاری سن ژرمن هیچ علاقه ای به فروش او نداشته و شانس جدایی وی را صفر می داند.

نیمار که در تابستان قبل و با انتقال 222 میلیون یورویی از بارسلونا راهی پاریس شد، در فصل اول از این انتقال ابراز نارضایتی کرده و قصد دارد دوباره راهی لالیگا شود، اما این بار مقصد او سواحل کاتالونیا نیست و پایتخت اسپانیا، پذیرای ستاره برزیلی و تکنیکی پی اس جی خواهد بود.

مدیریت رئال مادرید از سال گذشته حرکت خود را برای جذب نیمار آغاز کرده و نشریه مارکا مدعی شد پدر نیمار که فصل قبل نیز تاثیر فراوانی در جدایی پسرش از بارسلونا داشت، به مدیران این تیم اعلام کرده که نیمار قصد دارد در تابستان همین امسال از پاری سن ژرمن جدا شود.

اما نشریه اکیپ در گزارشی فاش کرد که ناصر الخلیفی به هیچ عنوان قصد از دست دادن ستاره 26 ساله ترکیب خود را ندارد و شانس جدایی نیمار را صفر درصد می داند.

با وجه به اینکه هیچ رقمی به عنوان بند آزادسازی قرارداد نیمار اعلام نشده، رئال مادرید با پرداخت هر مبلغی لزوما نمی تواند انتقال این بازیکن را قطعی ساز و این بدان معناست که تحت هر شرایطی، آنها باید با ناصر الخلیفی مذاکره کرده و رضایت او را جلب کنند.

مالک متمول پی اس جی نیز در فصول اخیر ثابت کرده به هیچ عنوان حاضر به فروش ستاره های خود نیست و بدین ترتیب انتقال نیمار به مادرید، ماموریت غیرممکن فلورنتینو پرز است.