اروپا اسپانیا

رئال مادرید- نیمار؛ سرانجام یک رویای 12 ساله

فوتبال ترایب- رئال مادرید سالهاست به دنبال نیمار است و قصد دارد این داستان رومانتیک را بالاخره در تابستان امسال به سرانجام برساند.

در تابستان سال 2006، نیمار به همراه خانواده اش به مادرید سفر کرده و مدتی در تمرینات جوانان این باشگاه شرکت کرد اما علیرغم پیشنهاد 60 هزار دلاری کهکشانی ها در آن مقطع، در نهایت این انتقال محقق نشد تا در سال 2013 و بعد از حواشی فراوان، ستاره جوان برزیلی در نهایت راهی بارسلونا شود.

نیمار یک سال قبل و با انتقال جنجالی 222 میلیون یورویی، بارسلونا را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد اما از همان ابتدا نشانه هایی در خصوص احتمال انتقال او در آینده به رئال مادرید وجود داشت. نیمار در مقاطع مختلف در شبکه های اجتماعی یا در دنیای واقعی نشان داد رابطه خوبی با بازیکنان چون رونالدو، راموس، مارسلو، لوییز نازاریو ده لیما و وینیسیوس جونیور دارد.

مدیران رئال مارید معتقدند رختکن این تیم از حضور نیمار استقبال خواهد کرد و کریس رونالدو نیز از حضور او خوشحال خواهد شد زیرا بخشی از مسئولیت او دیگر به نیمار محول می شود.

اگرچه در مقطع فعلی راضی کردن مدیران پاری سن ژرمن برای صدور مجوز جدایی نیمار بسیار دشوار است اما فراموش نکنیم فلورنتینو پرز در سالهای خیر نشان داده استاد مذاکرات فرسایشی و بلند مدت است و معمولا در صورت تمایل او، بازیکنی نبوده که رئال مادرید قادر به خریدش نباشد.