اروپا اسپانیا

چرا بارسلونا به دنبال جذب گریزمان است؟

فوتبال ترایب- آلبرت ماسنو، نویسنده نشریه کاتالونیایی اسپورت به  دلایل تمایل بارسلونا برای جذب آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو پرداخته است.

باشگاه هایی مانند رئال مادرید، منچسترسیتی، پاریس سن ژرمن یا منچستر یونایتد در کنار بارسلونا بیشترین هزینه را صرف می کنند تا برای فصل آینده خود را تقویت کنند و اولین هدف بارسا، آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید است.

بارسلونا قصد دارد خیلی سریع انتقال گریزمان را نهایی کند زیرا بند آزادسازی این ستاره فرانسوی تنها 100 میلیون یورو است و مدیریت بلوگرانا به خوبی می داند که با این قیمت، در حال حاضر هیچ مهاجمی در اروپا با کیفیت آنتوان گریزمان وجود ندارد.

به عنوان مثال برای دیبالا، حداقل 150 میلیون یورو هزینه نیاز است و امباپه و نیمار با کمتر از 250 میلیون دلار از پاری سن ژرمن جدا نخواهند شد.  برای انتقال هری کین 300 میلیون دلار در نظر گرفته شده و در این بازار که گزینه های زیادی وجود نداشته و جذب بازیکن سطح بالا و در حد ترکیب بارسلونا بسیار دشوار است، گریزمان با 100 میلیون یورو ستاره ای مناسب ترکیب والورده خواهد بود.

بارسا برای اولین بار در ابتدای فصل، اولویت های خود را به خوبی مشخص کرده است، و در حال حاضر از ماه می در تماس با اتلتیکو برای جذب ستاره فرانسوی بوده است. گریزمان را می توان خریدی برای بلند مدت دانست و بلوگرانا مدت ها به دنبال ستاره ای بوده که حالا جذب وی آسان تر از همیشه شده است.