اروپا اسپانیا

لیونل مسی؛ نزدیک تر از همیشه به کفش طلا

فوتبال ترایب- لیونل مسی، ستاره آرژانتینی و گلزن بارسلونا حالا در آستانه دریافت کفش طلای پنجم قرار گرفته و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد، این جایزه نصیب او خواهد شد.

دیشب لیونل مسی باز هم در برتری 1-5 بارسلونا برابر ویارئال نقش آفرینی کرد و موفق شد یکی از گلهای تیمش را وارد دروازه رقیب زردپوش کند. حالا لیونل مسی با 34 گل در آستانه دریافت جایزه کفش طلاست و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این جایزه از آن او خواهد شد.

در حال حاضر نزدیک ترین رقیب به لیونل مسی، محمد صلاح ستاره مراکشی لیورپول است که در 2 بازی اخیر این تیم در لیگ برتر در امر گلزنی ناکام بوده و تنها یک شانس در هفته آخر لیگ برتر برابر برایتون دارد و اگر در آن دیدار هت تریک کند، می تواند با 34 گل کنار لیونل مسی قرار بگیرد.

اما حتی اگر این اتفاق هم رخ داد، لیونل مسی در 2 دیدار بعدی بارسا در لالیگا برابر لوانته و سوسیداد فرصت افزایش تعداد گل های خود را داراست و تقریبا می توان گفت یک معجزه ممکن است مسی را از رسیدن به این جایزه محروم کند.

لیونل مسی در حال حاضر در کنار کریستیانو رونالدو با دریاقف 4 کفش طلا رکورددار هستند و ستاره آرژانتینی می تواند با دریافت این جایزه برای بار پنجم، در تاریخ از این حیث رکورددار شود.