لیگ ایران پرسپولیس

شایعات بازگشت به پرسپولیس؛ آینده طارمی کجا رقم خواهد خورد؟

فوتبال ترایب- اخبار حاکی از آن است که مهدی طارمی احتمالا در پایان فصل از الغرافه جدا خواهد شد و این باشگاه قطری تمایلی به حفظ او ندارد.

مهدی طارمی چد ماه و قبل و بعد از تنش های فراوان با پرسپولیس، از این تیم جدا شده و راهی لیگ ستارگان قطر شد اما علیرغم نمایشی خوب چه در لیگ و چه در لیگ قهرمانان آسیا، اخباری در خصوص عدم تمایل الغرافه به ادامه همکاری با او منتشر شده است.

الغر افه که باشگاه متمولی محسوب می شود، قصد دارد برای جبران نتایج نه چندان خوب این فصل و حضوری مقتدرانه در فصل بعد، یک مهاجم اروپایی یا برزیلی گرانقیمت جذب کند و به احتمال فراوان مهدی طارمی راهی جز جدایی از این تیم ندارد.

اگرچه اخباری در خصوص بازگشت طارمی به پرسپولیس در فضای مجازی در صورت بازگشایی پنجره تابستانی این تیم منتشر شده، اما به نظر می رسد این شایعات صحت ندارد.

گزینه اول پیش روی مهدی طارمی، باقی ماندن در حوزه خلیج فارس و انتقال به تیمی دیگر از لیگ ستارگان قطر است که شایعاتی در خصوص وجود چند پیشنهاد برای او شنیده شده است.

اما گزینه دوم، انتقال به اروپاست که به نظر می رسد انتخاب طارمی باشد. مهاجم بوشهری و سابق پرسپولیس قصد دارد بعد از جام جهانی پیشنهادهای خود از چند کشور از جمله بلژیک و یونان را بررسی کرده و در صورت امکان بالاخره تجربه بازی در قاره سبز را به کارنامه خود اضافه کند.

تصیم اینده طارمی به حد زیادی بستگی به عملکرد او در جام جهانی دارد و به همین دلیل آقای گل 2 فصل لیگ برتر فعلا و تا پیش از جام جهانی قصد تصمیم گیری ندارد.

آیا در صورت باز شدن پنجره، با بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس موافق هستید؟

Vote to see the results
31% - 20 votes
30% - 7 votes