جام جهانی 2018 ایران

جهانبخش: از دیدن امکانات تیم ملی شوکه شدم

فوتبال ترایب- علیرضا جهانبخش، ستاره گلزن و ایرانی آلکمار که به تازگی به تمرینات تیم ملی ملحق شده، از دیدن امکانات جدید تیم ملی ابراز خوشحالی کرد.

جهانبخش دیروز و با پایان یافتن فصل فوتبال هلند راهی ایران شده تا با حضور در کمپ تیم ملی، در کنار عده قلیل حاضران در تمرین، کار خود را برای شروع در جام جهانی آغاز کند.

علیرضا جهانبخش گفت: چنین امکاناتی را پیش از این در هلند دیده بودم اما در تمرین تیم ملی از دیدن این امکانات شوکه شدم. این شرایط حاصل تلاش کادر فنی و کارلوس کی ‌روش است اما وجود این مسائل در فوتبال اروپا کاملا طبیعی است.

با این شرایط بازیکنان ایرانی از پتانسیل و توان خود بهتر استفاده می کنند و حالا می توان گفت و با این امکانات به سطح اول فوتبال دنیا نزدیک ‌تر شده ایم. امروز که راهی تمرین تیم ملی شدم احساس کردم در خانه خودم هستم زیرا می‌ دانید ما هر روز تمرین می‌کنیم و نیمی از روز فوتبالیست‌ها در باشگاه هستند اما در شرایطی که شرایط امکانات مساعد باشد شما دوست دارید دائم همیشه کنید. من امروز می توانستم استراحت کنم اما ترجیح دادم در تمرینات حضور یابم.

جهانبخش در مورد پیشنهادات خود در فصل آتی گفت: در حال حاضر دشوار است در این خصوص حرف بزنم زیرا تا روز پایانی فصل و برای اینکه تمرکزم از دست نرود در این خصوص با مدیر برنامه ام صحبتی نکردم اما حالا زمان خوبی برای تفکر است تا بتوانم قدم مثبتی در آینده بردارم زیرا حالا که آقای گل هلند شده ام انتظارات از من افزایش یافته است.