لیگ ایران پرسپولیس

پرسپولیس در شوک؛ برانکو قصد جدایی دارد؟

فوتبال ترایب- اتفاقاتی پیرامون باشگاه پرسولیس و اخباری که در مورد آینده برانکو شنیده شده بیش از همیشه هواداران باشگاه پرسپولیس را نگران کرده است.

در روزهای اخیر اخباری در خصوص نارضایتی برانکو ایووانکویچ، سرمربی کروات پرسپولیس و عدم تمایل به همکاری با این باشگاه در فصل آتی منتشر شده است.

برانکو بعد از دیدار برابر الجزیره برای حدود 2 هفته ایران را ترک خواهد اما 2 روز زودتر از سفر وی، وسایل او به کرواسی ارسال خواهد شد که این موضوع باعث نگرانی هواداران شده است.

به نظر می رسد مرد شماره یک مخالف برانکو در کادر مدیریتی باشگاه، جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره این تیم است که در سالهای اخیر عدم اعتقاد خود به برانکو حتی در بهترین روزهای این تیم را پنهان نکرده و بارها به انتقادات فنی از سرمربی کروات پرداخته است.

اخباری در خصوص تمایل کاشانی به انتصاب علی دایی، سرمربی سابق پرسپولیس و فعلی سایپا به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس شنیده شده و همین موضوع باعث ناراحتی برانکو شده است.

به هر حال هنوز تمدید قرارداد برانکو علیرغم ادعای گرشاسبی مدیر عامل این باشگاه به صورت رسمی انجام نشده و ممکن است در نهایت شرایط به شکلی رقم بخورد که این سرمربی کروات بعد از 3 سال از پرسپولیس جدا شود.