سپاهان پرسپولیس

مقصد سروش رفیعی کجا خواهد بود؟

فوتبال ترایب- سروش رفیعی، ستاره خلاق باشگاه الخور قطر احتمالا به زودی به لیگ برتر باز می گردد اما مقصد نهایی او هنوز نامشخص است.

تابستان سال قبل و بر خلاف انتظارات، سروش رفیعی ستاره خلاق و 28 ساله پرسپولیس این تیم را به مقصد الخور ترک کرد اما به نظر می رسد علیرغم درخشش قابل قبول در لیگ ستارگان قطر، این هافبک شیرازی در سودای بازگشت به لیگ برتر این است.

اگر پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شود، بی شک مقصد آتی این بازیکن دوباره پرسپولیس خواهد بود اما با توجه به اتمام قرارداد سروش رفیعی با الخور، اگر این اتفاق رخ ندهد ممکن است اصفهان مقصد او باشد.

مسئولان سپاهان در روزهای اخیر جذب سروش رفیعی را رد نکرده و قطعی شدن آن را منوط به درخواست سرمربی بعدی این تیم که هنوز مشخص نشده دانسته اند.

یک سناریو دیگر، انتقال سروش رفیعی به پرسپولیس و حضور او در تمرینات یا حتی به صورت قرضی در تیمی دیگر است تا در زمستان و هنگامیکه پنجره نقل و انتقالات قرمزپوشان باز شد، شاهد بازگشت رفیعی به تیم سابقش باشیم.

به هر حال بی شک سرش رفیعی یکی از سوژه های مهم بازار نقل و انتقالات در تابستان پیش رو خواهد بود و احتمال پرسپولیس یا سپاهان، مقصد بعدی این هافبک خلاق نام خواهند گرفت.