اروپا اسپانیا

بارسلونا و تلاش برای جذب یک ستاره هلندی

فوتبال ترایب- باشگاه بارسلونا قصد دارد برای جذب فرانکی دی یانگ، هافبک جوان و آینده دار باشگاه آژاکس برای تابستان سال 2020 اقدام کند.

تلاش بارسلونا در بازار نقل و انتقالات فقط معطوف به کوتاه مدت نیست و اگرچه آنها در تابستان پیش رو آرتور را جذب کرده و در تلاش برای انتقال گریزمان نیز هستند، اما مدیران بارسا از همین حالا در فکر تابستان 2019 نیز بوده و مذاکرات خود را برای جذب فرانکی دی یانگ، هافبک 20 ساله و آینده دار آژاکس آغاز کرده اند.

طبق ادعای موندو دیپورتیوو، مدیران بارسا 2 بازیکن جوان آژاکس به نام های فرانکی دی یانگ و ماتیاس دی لیخت را در نظر گرفته اند که البته با توجه به انتقال یری مینا در خط دفاعی در زمستان، حضور دی لیخت فعلا ضروری نیست اما دی یانگ می تواند خون تازه ای به رگ های خط میانی بارسا که بازیکنان بالای یا نزدیک 30 سال زیادی مانند راکیتیچ، بوسکتس و پائولینیو را در اختیار دارد، تزریق کند.

تلاش بارسا در حال حاضر آگاه کردن این هافبک جوان از علاقه خود و جلوگیری از دیگر باشگاه ها برای جذب دی یانگ است. سیاست بارسا در سالهای اخیر جذب زودهنگام بازیکنان جوان و آینده دار برای جلوگیری از انتقال به دیگر باشگاه هاست و در ادامه، بازیکنان جذب شده به مرور زمان و بسته به نیاز به ترکیب اضافه خواهند شد؛ این اتفاق در خصوص بازیکنانی چون یری مینا و آرتور اخیرا رخ داده است.