اسپانیا آلمان

ادامه فعالیت های لواندوفسکی برای انتقال به رئال مادرید

فوتبال ترایب- رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ در تلاش است تا به هر نحوی شرایطی را مهیا کند که در تابستان امسال راهی رئال مادرید شود.

رئال مادرید در تابستان پیش رو به دنبال جذب یک مهاجم نامدار است و رابرت لواندوفسکی، گلزن بایرن در صدر لیست زین الدین زیدان قرار دارد. اما مشکل برگ این انتقال، نارضایتی مدیران بایرن مونیخ از جدایی آقای گل بوندسلیگا و تلاش آنها برای حفظ لو است.

نمایش ضعیف این بازیکن در دو دیدار رفت و برگشت لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید باعث ناراحتی هواداران و اعتراض به لواندوفسکی شد و دست ندادن این بازیکن در دیدار ابتدای هفته بایرن برابر کلن بعد از تعویض با یوپ هاینکس، آتش اختلافات را شعله ور کرده است.

در تازه ترین اقدام، ستاره لهستانی تصویری از خود در صفحه رسمی اش منتشر کرده که با یک ایموجی، منتقدانش را به سکوت دعوت می کند. بسیاری معتقدند لواندوفسکی با برنامه ریزی قبلی در تلاش برای تیره کردن رابطه خود با هواداران و مدیریت بایرن مونیخ است تا اجازه انتقال او به برنابئو صادر شود.

در روزهای اخیر هم رومینیگه و هم برخی بازیکنان از جمله ژروم بواتنگ از رفتار لواندوفسکی انتقاد کرده و مدعی شدند او باید به هاینکس احترام گذاشته و با وی دست می داده است.