اروپا اسپانیا

آنتوان گریزمان؛ تنها یک قدم تا بارسلونا

فوتبال ترایب- به نظر می رسد انتقال آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید به بارسلونا در حال نهایی شدن است و او به زودی راهی نوکمپ خواهد شد.

اگرچه با انتقال ستاره هایی چون عثمان دمبله و فیلیپ کوتینیو، اخبار حاکی از منصرف شدن بارسا از ادامه پروسه انتقال گریزمان بود، اما حالا شایعات حضور او در نوکمپ بسیار جدی شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، ستاره فرانسوی در تابستان لباس بارسلونا را بر تن خواهد کرد.

گریزمان مدعی قبل فاش کرد علاقمند است قبل از شروع جام جهانی تکلیف تیم آتی او مشخص شود و بارسلونا نیز در تلاش است خیلی زود این اتفاق رخ داده و قرارداد نهایی منعقد شود.

بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا اخیرا مدعی شد که با مدیریت اتلتیکومادرید برای جذب گریزمان تماس گرفته و با توجه به وجود بند آزادسازی 100 میلیون یورویی در قرارداد او، به نوعی نیاز به مذاکره هم نیست و مانع مهمی در انتقال این ستاره فرانسوی به نوکمپ وجود ندارد.

گریزمان در حال حاضر در اتلتیکومادرید 14 میلیون یورو دستمزد دریافت می کند و احتمالا در صورت انتقال به بارسلونا این رقم افزایش خواهد یافت.

اگرچه امروز اتلتیکومادرید با انتشار بیانیه ای نسبت به مذاکرات بارسا و گریزمان واکنش تندی نشان داد، اما باز هم بعید است تغییری در مقصد ستاره فرانسوی ایجاد شود.