اروپا اسپانیا

ناراحتی مدیران بارسا از رئال مادرید بعد از ال کلاسیکو

فوتبال ترایب- ال کلاسیکوی یکشنبه شب حواشی فراوانی را در حین و بعد از بازی به همراه داشت که این اتفاقات باعث ناراحتی مدیریت بارسا از رئال مادرید شده است.

اولین مورد ناراحتی بارسلونا از رئال مادرید، مصاحبه های متعدد زیدان در مورد گارد افتخار و “دروغگو” خطاب کردن بارسلونا در این خصوص است. مدیران بلوگرانا معتقدند زیدان می توانست با ظرافت بیشتری در این مورد صحبت کرده و چنین لفظ سنگینی را به دلیل عدم ایجاد این گارد توسط بارسلونا بعد از قهرمانی رئال مادرید در جام باشگاه های جهان استفاده نکند و اگر تمایلی به تشکیل تونل افتخار ندارند، حداقل به این شکل هم مصاحبه نکنند.

همچنان بارسلونا معتقد است فاش کردن صحبت های لیونل مسی با داور بین 2 نیمه و رختکن حرکتی به دور از رفتار حرفه ای ورزشی بوده زیرا قانون نانوشته ای حکم به عدم بروز اتفاقات درون رختکن از سوی رسانه ها و باشگاه های رقیب می دهد.

همچنین اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی رئال مادرید به داوری از جمله امیل بوتراگوئنو که در رئال مادرید از پست مدیریتی برخوردار بوده، مورد دیگر ناراحتی بارسلوناست و آنها معتقدند فردی در این سطح نباید در خصوص مسائل داوری صحبت کرد و این اتفاقات هیچ کمکی به بهبود روابط 2 باشگاه نمی کند.