اسپانیا آلمان

جانشین لواندوفسکی در ترکیب بایرن کیست؟

فوتبال ترایب- به نظر می رسد رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ خود را آماده انتقال به رئال مادرید کرده است. رفتار مهاجم گلزن بایرن بعد از تعویض با هاینکس باعث دلخوری هواداران بایرن شده و حالا دیگر همه در مونیخ اطمینان دارند که لواندوفسکی سودای انتقال به رئال مادرید را در سر دارد.

طبق ادعای کالچومرکاتو، مدیران بایرن حالا دیگر مشکلی با فروش لواندوفسکی نداشته و می دانند در صورت رخ دادن این اتفاق، می توانند با پول فروش او ستاره بزرگی را راهی آلیانس آره نا کنند.

همانطور که در روزهای اخیر مطرح شد، پائولو دیبالا یکی از گزینه های بایرن است اما امروز کالچو مرکاتو مدعی شد بایرن با جدیت به دنبال آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید بوده و قصد دارد مقدمات انتقال او به مونیخ را فراهم سازد.

گریزمان بند آزادسازی 100 میلیون یورویی در قرارداد داشته و به شدت مورد توجه بارسلونا نیز قرار گرفته است اما بایرن مونیخ قصد دارد با پرداخت مبلغ مورد نظر اتلتیکو، ستاره فرانسوی این تیم را جذب کند.

به نظر می رسد با توجه به رقابت بارسا و اتلتیکومادرید در لالیگا، مدیران روخی بلانکوس ترجیح دهند گریزمان را به باشگاه رقیب خود در اسپانیا نفروشند.