لیگ قهرمانان آسیا استقلال

گزینه استقلال برای جانشینی تیام کیست؟

فوتبال ترایب- غیبت مامه تیام در بازی رفت لیگ قهرمانان برابر ذوب آهن و یافتن جانشین او تبدیل به دغدغه اصلی شفر برای بازی فردا شده است.

مامه تیام، مهاجم گلزن و سنگالی استقلال به دلیل آسیب دیدگی در فینال جام حذفی برابر خونه به خونه، دیدار رفت تیمش در مرحله یک هشتم نینه نهایی لیگ قهرمانان برابر ذوب آهن را از دست داده است.

در روز غیبت تیام، احتمال دارد تا سرمربی آلمانی از علی قربانی، مهاجم شمالی در ترکیب اصلی استفاده کرده و با حضور او به عنوان تک مهاجم، چپاروف، اسماعیلی و شجاعیان نیز پشت سر قربانی قرار بگیرند.

گزینه دیگر استقلال، استفاده از سیستم 2-4-4 است که در ماه های اخیر بارها مورد توجه شفر قرار گرفته و در این شرایط ممکن است علی قربانی و فرشید اسماعیلی، 2 مهاجم اصلی استقلال لقب بگیرند.

اما در روزهای اخیر اخباری در مورد عدم استفاده شفر از یک مهاجم شماره 9 کلاسیک و روی آوردن به استفاده از مهاجم کاذب است. شفر نشان داده خیلی اعتقادی به سبک بازی علی قربانی ندارد و ممکن است حتی بدون تیام هم خیلی مایل به استفاده از او نباشد تا فرشید اسماعیلی به عنوان مهاجم کاذب به میدان رفته و بازیکنانی مانند جابر انصاری نیز به عنوان مکمل در کنار او قرار بگیرد.

دیدار رفت دو تیم استقلال و ذوب آهن از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا در ورزشگاه فولاد شهر و به میزبانی تیم ذوب آهن برگزار خواهد شد.