لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

پیش بازی الجزیره- پرسپولیس؛ در جستجوی رویا

فوتبال ترایب- پرسپولیس عصر امروز در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در امارات مهمان الجزیره خواهد بود و امیدوار است با نتیجه گیری در همان بازی رفت، کار صعود را در خانه حریف یکسره کند.

پرسپولیس اما در لیگ برتر ایران نیز شرایط بسیار خوبی داشته و موفق شد با اقتدار و در فاصله چند هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی خود را مسجل کرده و سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان را نیز کسب کند.
تیم الجزیره امارات در گروه اول لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌ های الاهلی عربستان، تراکتورسازی ایران و الغرافه قطر همگروه بود و در نهایت با ۸ امتیاز به عنوان تیم دوم این گروه به مرحله بعدی صعود کرد.

تیم الجزیره امارات در گروه اول لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌ های الاهلی عربستان، تراکتورسازی ایران و الغرافه قطر همگروه بود و در نهایت با ۸ امتیاز به عنوان تیم دوم این گروه به مرحله بعدی صعود کرد.

تیم الجزیره در لیگ امارات عملکرد خوبی نداشته و موفق نشد سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای فصل بعد را کسب کند و امیدوار است با درخشش در لیگ قهرمانان آسیا برای سال بعدی نیز در این رقابت ها حضور پیدا کند.

تین کات سرمربی الجزیره در خصوص این بازی گفت: بازی سختی پیش رو داریم زیرا پرسپولیس حریف قدرتمندی بوده که با بازیکنان سرعتی خود، ضد حملات خطرناکی را ترتیب می دهد.

ما در این فصل مشکلات زیادی داشتیم زیرا تعداد زیادی از بازیکنان فصل مصدوم شده و برخی نیز محروم شدند و ما به همین خاطر مجبور به استفاده بازیکنان جوان شدیم. در مقابل بازی پرسپولیس میزبان هستیم و باید در این دیدار پیروز شویم.

برانکو سرمربی پرسپولیس در مورد این بازی گفت: از اینکه در مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم بسیار خوشحالم زیرا برای رسیدن به این مرحله راه دشواری را طی کردیم.

من کاملا افکار سرمربی الجزیره را می شناسم و می دانم این تیم ستاره هایی مثل بوسوفا و رومارینیو دارد که می ‌توانند تفاوت را در زمین رقم بزنند. الجزیره می‌خواهد در دیدار با پرسپولیس نتیجه گرفته و فصل خود را نجات دهد اما ما نیز با جاه ‌طلبی به اینجا آمده‌ایم تا نتیجه موفقی کسب کنیم.

ترکیب احتمالی پرسپولیس: علیرغم محرومیت سید جلال حسینی و مصدومیت محسن ربیع خواه، دیگر بازیکنان پرسپولیس مشکلی برای حضور در زمین ندارد و ترکیب احتمالی به شرح زیر خواهد بود؛

علیرضا بیرانوند- شجاع خلیل زاده- محمد انصاری- حسین ماهینی- صادق محرمی- احمد نوراللهی- کمال کامیابی نیا- فرشاد احمدزاده- وحید امیری- سیامک نعمتی- علی علیپور

 

آیا پرسپولیس قادر به غلبه بر الجزیره خواهد بود؟

Vote to see the results
32% - 8 votes
31% - 1 vote