انگلیس اسپانیا

لیورپول به دنبال جذب ستاره گرانقیمت بارسلونا

فوتبال ترایب- یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول دیشب رسما مدعی شد علاقمند به جذب عثمان دمبله، ستاره جوان و فرانسوی بارسلونا در تابستان است.

عثمان دمبله در تابستان سال قبل و بعد از جنجال های فراوان با مبلغ 95 میلیون پوند از دورتموند به عنوان جانشین نیمار راهی بارسلونا شد اما این ستاره جوان که در همان ابتدا مصدومیتی دشوار را تجربه کرد، علیرغم تلاش فراوان باشگاه نتوانست با شرایط جدید خود تطبیق پیدا کند و تبدیل به یک نیمکت نشین کامل در ادامه فصل برای بارسلونا شد.

دیروز یورگن کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با چلسی در خصوص احتمال جذب عثمان دمبله گفت: این بازیکن در بازار نقل و انتقالات موجود است؟ من علاقمند به انتقال دمبله به لیورپول هستم.

این ستاره گرانقیمت در طول فصل جاری تنها در 13 بازی به میدان رفته و موفق به زدن یک گل آنهم برابر چلسی در لیگ قهرمانان و مجموعا ارسال 5 پاس گل شد که هرگز کارنامه قابل قبولی برای بازیکنی با این قیمت هنگفت محسوب نمی شود.

مدتی قبل اخباری در مورد احتمال قرض داده شدن دمبله در تابستان به اتلتیکومادرید برای تسهیل در روند انتقال آنتوان گریزمان به بارسا شنیده شده اما با ابراز تمایل کلوپ، ممکن است آنفیلد مقصد بعدی ستاره ای باشد که هرگز در بارسلونا ندرخشید.