اروپا اسپانیا

واکنش مادریدی ها به تساوی مقابل بارسلونا

فوتبال ترایب- مادریدی ها معتقدند بارسلونا برای حفظ رکورد شکست ناپذیری خود بازی می کرده و آنها می توانستند برنده ال کلاسیکوی دیشب باشند.

رئال مادرید دیشب علیرغم ارائه نمایشی خوب، از پس تیم 10 نفره بارسا برنیامد و در نهایت بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

زین الدین زیدان: نمی دانم نتیجه عادلانه بود یا نه اما حاضران در استادیوم خوشحال راهی خانه شدند. باید به بارسلونا بابت دستاوردش تبریک گفت اما ما در نیمه دوم سعی کردیم با صبر و حوصله بازی کنیم و فکر می کنم آنها در تلاش برای حفظ رکورد بی شکستی خود در لالیگا بودند.

فکر می کنم مشکل رونالدو جزئی باشد اما شرایط او به زودی بررسی می شود و فکر نمی کنم مشکلی برای فینال لیگ قهرمانان وجود داشته باشد.

سرخیو راموس: قصد داشتیم به رکورد شکست ناپذیری بارسلونا پایان دهیم که این اتفاق رخ نداد اما به هر حال برای فینال لیگ قهرمانان آماده شدیم. لیونل مسی بین 2 نیمه داور را تحت فشار گذاشت و من نمی دانم اگر دوربینی آنجا بوده تصاویر را ضبط کرده یا خیر اما شاید اگر این اتفاق رخ نمی داد شاید تصمیمات در نیمه دوم تغییر می کرد.

راموس همچنین در مورد جدایی اینیستا از بارسلونا گفت: شاید من و اینیستا چند سال دیگر همدیگر را در لیگ چین ملاقات کردیم.

کاسمیرو: این نتیجه به خاطر داور حاصل نشد زیرا آنها تلاش می کنند بهترین عملکرد خود را ارائه دهند و باید به فوتبال پرداخت نه داوری. علیرغم مسجل شدن قهرمانی بارسا، 2 تیم کیفیت بالای خود را نشان دادند. کیفیت فردی باعث شد ما گل دوم را دریافت کنیم اما از وقتی بارسلونا 10 نفره شده بود کنترل بازی در اختیار ما بود.

به نظر شما در ال کلاسیکو باید چه نتیجه ای رقم می خورد؟

Vote to see the results
31% - 12 votes
31% - 24 votes
30% - 1 vote