جام جهانی 2018 اسپانیا

تکرار تاریخ برای رونالدو؛ کابوس آسیب دیدگی

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید در جریان دیدار دیشب تیمش برابر بارسلونا از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شده است.

رونالدو در دیدار دیشب و در 45 دقیقه اول نمایش پرفروغی داشت و علاوه بر زدن یک گل، دو موقعیت خوب دیگر را از نیز از دست داده و در متن حملات تیمش شرکت داشت.

اما در صجنه گل مچ پای ستاره پرتغالی پیچید و در همان نگاه اول مشخص بود که حتی راه رفتن نیز برای او دشوار شده است. اگرچه رونالدو تا پایان نیمه اول در زمین ماندگار شد، اما در نهایت زیدان در مورد او ریسک نکرد و ستاره پرتغالی در بین دو نیمه جای خود را به آسنسیو داد.

اگرچه زیدان بعد از بازی ابراز امیدواری کرد که اتفاق خاصی برای ستاره پرتغالی رخ نداده باشد، اما هنوز مشخص نیست که وضعیت رونالدو در آستانه فینال لیگ قهرمانان و جام جهانی چگونه بوده و به نظر می رسد دوباره کابوس مصدومیت پیش از یک تورنمنت مهم ملی سراغ او آمده باشد.

رونالدو پیش از آغاز جام جهانی 2014 دچار آسیب دیدگی شده و اگرچه به مسابقات رسید، اما هرگز فرم آماده ای نداشت و در نهایت پرتغال بدون حضور درخشان او در همان مرحله گروهی حذف شد.

این اتفاق در یورو 2016 نیز رخ داد و رونالدو با آسیب دیدگی جزئی راهی مسابقات شد که در نهایت در بازی فینال و روی خطای پایت، مجبور به ترک مسابقه شد و حالا هواداران رئال مادرید و تیم ملی پرتغالی در آستانه فینال لیگ قهرمانان و جام جهانی امیدوارند این کابوس دوباره سراغ رونالئو را نگرفته باشد.