لیگ ایران پرسپولیس

برانکو در مسیر تمدید قرارداد با پرسپولیس

فوتبال ترایب- علیرغم شایعات، به نظر می رسد برانکو مشکلی برای تمدید قراردادبا پرسپولیس نداشته و در این تیم ماندنی خواهد شد.

در زمستان سال قبل حمید گرشاسبی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که با برانکو ایووانکویچ برای تمدید قرارداد به نتیجه رسیده و این سرمربی کروات برای 2 فصل دیگر در جمع قرمزپوشان باقی خواهد ماند.

هواداران پرسپولیسی‌ در ابتدا تصور می‌کرند تکلیف سرمربی‌ این تیم برای فصل بعد مشخص شده و تمدید قرارداد با برانکو به امضا رسیده است اما حالا اخباری شنیده شده که هنوز قراردادی در کار نیست و فقط موافقت ‌نامه بین طرفین به صورت غیررسمی بسته شده است.

شایعه شده بود حواشی بیش از حد در اطراف پرسپولیس و محرومیت از بازار نقل و انتقالات، برانکو را از ادامه کار دلسرد کرده اما مدیریت پرسپولیس مدعی شد قطعا این سرمربی تا 2 سال دیگر قرارداد خود را تمدید کرده و در پرسپولسی باقی خواهد ماند.

اگرچه در روزهای اخیر اخباری در مورد تردید برانکو در این خصوص شنیده شده است، اما به نظر می رسد در نهایت او ماندنی خواهد بود و به زودی رسما قرارداد خود را تمدید خواهد کرد.

دیروز برخی خبرگزاری ها اخباری در مورد احتمال مذاکره پرسپولیس با علی دایی، سرمربی فعلی سایپا برای جانشینی برانکو مطرح کرده اند که به نظر می رسد در حد شایعه است و سرمربی کروات فعلا تمایلی به جدایی ندارد.