اروپا اسپانیا

بارسلونا 2-2 رئال مادرید: تساوی در ال کلاسیکوی جنجالی

فوتبال ترایب- دیدار تیم های بارسلونا و رئال مادرید که با تصمیمات داوری بحث برانگیزی همراه بود، در نهایت با تساوی 2-2 به پایان رسید.

در این دیدار ابتدا بارسا با گل لوئیس سوارز پیش افتاد اما رئال خیلی زود توسط کریس رونالدو کار را به تساوی کشید. در آخرین دقیقه از نیمه اول، سرخی روبرتو به دلیل ضربه ای که به مارسلو زد، اخراج شد و بارسا نیمه دوم را با یک بازیکن کمتر شروع کرد.

اما این آبی و اناری ها بودند که با ضربه تماشایی لیونل مسی به گل دوم رسیدند. رئالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و سرانجام گرت بیل گل تساوی را زد تا بازی در نهایت با تساوی 2-2 به پایان برسد.

نیمه اول:

بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 10 دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. حرکت سرخی روبرتو از سمت راست و ارسال او به محوطه جریمه را لوئیس سوارز با یک ضربه والی تماشایی، تبدیل به گل کرد.

اما رئالی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه 15 به گل تساوی رسیدند. روی اشتباه هافبک بارسا، رئالی ها صاحب یک ضدحمله شدند و در نهایت ضربه کریم بنزما را کریس رونالدو در دهانه دروازه تبدیل به گل کرد.

پس از این گل بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند که از آنها استفاده نکردند. در دقایق پایانی این نیمه بازی به خشونت کشیده شد و سرانجام داور به سرخی روبرتو به خاطر ضربه ای که تعمدا به مارسلو زد، کارت قرمز نشان داد. 

نیمه دوم:

در آغاز نیمه دوم کریس رونالدو به دلیل مصدومیت از بازی بیرون رفت و جای خود را به مارکو آسنسیو داد. در این نیمه هم این بارسا بود که پیش افتاد. توپ دزدی لوئیس سوارز از واران، در نهایت با ضربه لیونل مسی تبدیل به گل شد.

رئالی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و سرانجام در دقیقه 72 به گل تساوی دست پیدا کردند. روی پاس عالی آسنسیو، گرت بیل با ضربه ای تماشایی کار را تمام کرد. 

در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل برتری انجام دادند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

ترکیب اصلی دو تیم:

بارسلونا: تراشتگن، پیکه، روبرتو، اومتیتی، آلبا، بوسکتس، راکیتیچ، اینیستا، کوتینیو، مسی، سوارز

سرمربی: ارنستو والورده

رئال مادرید: ناواس، ناچو، واران، راموس، مارسلو، مودریچ، کاسمیرو، کروس، گرت بیل، بنزما، رونالدو

سرمربی: زین الدین زیدان

به نظر شما در ال کلاسیکو باید چه نتیجه ای رقم می خورد؟

Vote to see the results
31% - 12 votes
32% - 24 votes
32% - 1 vote