اروپا اسپانیا

بارسلونا و رضایت از تساوی مقابل رئال مادرید

فوتبال ترایب- بارسایی ها معتقدند با توجه به اینکه 10 نفره شده اند، نمایش خوبی در ال کلاسیکو بربر تیمی مانند رئال مادرید ارائه داده اند.

علیرغم اخراج سرخی روبرتو در نیمه اول، ال کلاسیکو در نهایت با تساوی 2-2 به پایان رسید تا رکورد بی شکتی بارسا در فصل جاری لالیگا حفظ شود.

ارنستو والورده: در نهایت نتیجه راضی کننده بود زیرا 10 نفره برابر حریفی بازی کردم که استاد استفاده از ضعف دفاعی حریف است و برابر این تیم بزرگ تساوی هم راضی کننده است. در چنین مسابقاتی تنش کاملا طبیعی است و این بازی از همان لحظه اول پرتنش آغاز شد و هر 2 تیم در تلاش برای پبروز شئن بودند.

داوری تصمیمات عجیبی گرفت. من باید تصاویر را مشاهده کنم اما سرخی روبرتو به من گفت به صورت مارسلو نزده و من به او اعتماد دارم.

لوییس سوارز: ال کلاسیکو همیه شرایط خاص خودش را داراست. هر 2 تیم در تلاش برای پیروزی بودند اما نهایتا بازی با تساوی به پایان رسید. در صحنه گل دوم هم من روی واران خطا کردم و متعجب شم که چرا داور سوت نزد. بارسلونا نمایش خوبی داشت و تساوی هم نتیجه بدی محسوب نمی شود.

آندرس اینیستا: از تمام دقایق آخرین ال کلاسیکو و واکنش بارسا بعد از 10 نفره شدن خیلی لذت بردم. 10 نفره بازی کردن مقابل رئال مادرید دشوار است اما ما خوب بازی کردیم و بعد از بازی نیز با برگزاری جشنی از قهرمانی های خود لذت بردیم.

به نظر شما در ال کلاسیکو باید چه نتیجه ای رقم می خورد؟

Vote to see the results
30% - 12 votes
32% - 24 votes
30% - 1 vote