اروپا اسپانیا

آمار درخشان زیزو؛ زیدان کمپ

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در چهارمین سفر خود به نوکمپ هم شکستی را پذیرا نشد تا رکورد خود را حفظ کند.

شاید اگر بدشانسی و اشتباهات داوری در ال کلاسیکوی دیشب گریبان زیدان و تیمش را نمی گرفت، آنها پیروز دیدار برابر بارسلونا بوده و اولین شکست فصل لالیگایی را به آنها تحمیل می کردند اما به هر حال همین تساوی نیز باعث شد چهارمین سفر زیدان به نوکمپ بدون شکست باشد تا او از این حیث در کنار میگوئل نونز، سرمربی پرافتخار رئال مادرید در گذشته قرار گیرد.

اولین بار تیم رئال مادرید با هدایت زیدان موفق شد با برتری 1-2 و گل دقایق پایانی رونالدو، بارسلونا را در خانه اش مغلوب کند. فصل قبل رئال مادرید با زیزو در بازی رفت لالیگا تا آستانه شکست پیش رفت اما گل دقایق پایانی سرخیو راموس کهکشانی ها را نجات داد.

در دیدار رفت سوپرکاپ، قوهای سپید با 2 گل دیدنی رونالدو و آسنسیو 1-2 بارسلونا را مغلوب کردند و دیشب نیز تساوی 2-2، حاصل چهارمین سفر سرمربی موفق فرانسوی به نوکمپ با 2 تساوی و 2 پیروزی بود.

جالب اینجاست که هر 2 دیدار لالیگایی رئال مادرید مقابل بارسلونا در برنابئو با شکست برابر تیم زیدان همراه بوده و آنها تنها در سوپرکاپ در مادرید رقیب دیرینه را مغلوب کرده اند.