اروپا اسپانیا

سه هدف بزرگ لیونل مسی در ال کلاسیکو برابر رئال مادرید

فوتبال ترایب- لیونل مسی از انگیزه بالایی برای درخشش در ال کلاسیکوی امشب در نوکمپ برابر رئال مادرید برخوردار خواهد بود. علیرغم حذف از لیگ قهرمانان، قهرمانی بارسلونا در لالیگا قطعی شده و آنها امشب امیدوارند با برتری در خانه برابر رئال مادرید، رقیب دیرینه را دبل کرده باشند.

لیونل مسی در حال حاضر امید اول دریافت کفش طلا محسوب می شود و با توجه به باقی ماندن 4 بازی در لالیگا برای بارسا، شانس بیشتری از محمد صلاح که تنها 2 بازی دیگر پیش رو دارد خواهد داشت اما گلزنی برابر رئال مادرید، شانس او برای دریافت این جایزه برای پنجمین بار را افزایش خواهد داد.

هدف دوم ستاره آرژانتینی، بهبود عملکرد در ال کلاسیکو است. با زدن 25 گل، لیونل مسی با اختلاف فراوانی در صدر بالاتر از دی استفانو با 18 و رونالدو با 17 گل قرار دارد اما مسی علاقمند به جاودانه تر کردن رکورد خود و افزایش اختلاف با رقباست.

دیگر هدف مسی، تبدیل کردن رئال مادرید به مورد علاقه ترین حریف خود است. در حال حاضر سویا با دریافت 31 گل و اتلتیکومادرید با دریافت 28 گل، بالاتر از رئال مادرید طعمه مورد علاقه مسی هستند و او به دنبال نزدیک تر کردن کهکشانی ها به صدر جدول خواهد بود.