فرانسه اسپانیا

نیمار همبازی رونالدو خواهد شد؟

فوتبال ترایب- نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن علاقه دارد در کنار کریستیانو رونالدو بازی کند.

در سالهای اخیر نیمار بارها لب به تحسین ستاره پرتغالی گشوده و حالا به نظر می رسد اگرچه اخباری در مورد اینکه شاید رونالدو و نیمار با حضور در یک تیم به مشکل بخورند شنیده شده، اما انگار حداقل این موضوع از نظر ستاره برزیلی خوشایند بوده و او علاقمند به آغاز این همکاری است.

همچنین با توجه به اینکه قرار است قرارداد رونالدو بهبود یافته و دستمزد وی افزایش یابد، او نیز مشکلی با هم تیمی شدن با نیمار نداشته و می داند که حضور چنین ستاره ای، شانس رئال مادرید را برای فتح عناوین افزایش خواهد داد.

اما مشکل اصلی، دشواری انتقال نیمار از پاری سن ژرمن است. عدم وجود بند آزادسازی در قرارداد او با تیم پاریسی باعث شده مبلغ مشخصی برای جذب وی وجود نداشته باشد و همین موضوع کار رئال مادرید را برای مذاکره با پی اس جی دشوار می سازد.

شرایط فعلی نیمار در پاریس خیلی مساعد نیست و او تبدیل به بازیکن محبوبی نشده و اگرچه در ابتدا قرار بود وی در تابستان 2019 راهی برنابئو شود، اما شاید ابراز علاقه او و همچنین ستاره مهمی چون رونالدو و شرایط نامساعد ستاره برزیلی در پاری سن ژرمن باعث شود حتی در تابستان شاهد این انتقال بزرگ باشیم.