اروپا اسپانیا

بارسلونا- رئال مادرید؛ آینه تمام قد جام جهانی

فوتبال ترایب- 15 ستاره ترکیب رئال مادرید و 17 بازیکن از اردوی بارسلونا، احتمالا در جام جهانی 2018 نیز در ترکیب تیم های ملی کشورشان حضور خواهند یافت.

ترکیب رئال مادرید و بارسلونا مملو از ستاره هایی است که احتمالا اگر اتفاق خاصی مانند مصدومیت برای آنها ایجاد نشود، یک ماه و نیم دیگر در قالب تیم های ملی کشورشان به روسیه سفر خواهند کرد و احتمال برخورد آنها با یکدیگر وجود دارد.

از بارسلونا بازیکنانی از آرژانتین، اروگوئه، کلمبیا، اسپانیا، فرانسه، پرتغال، آلمان، کرواسی، برزیل و بلژیک حضور دارند اما در ترکیب کهکشانی ها نیز  بازیکنانی از اسپانیا، آلمان، کرواسی، برزیل، فرانسه، پرتغال، کاستاریکا و مراکش حاضر هستند.

از اسپانیا بازیکنی مانند راموس، ایسکو، پیکه، کارواخال، آسنسیو، واسکز، ناچو، بوسکتس، اینیستا و آلبا، از فرانسه واران، اومتیتی، دینه و دمبله، از پرتغال رونالدو، سمدو و گومس، از آلمان کروس و تراشتگن، از کرواسی راکیتیچ، مودریج و کواچیچ، از برزیل مارسلو، کاسمیرو، پائولینیو و کوتینیو، از آرژانتین مسی، از اروگوئه سوارز، از کاستاریکا ناواس، از مراکش اشرف حکیمی، از کلمبیا یری مینا و از بلژیک فرمالن، نام 32 ستاره ای هستند که قاعدتا در جام جهانی 2018 نیز حضور خواهند یافت.