لیگ قهرمانان آسیا ایران

تیم منتخب ماه آوریل فوتبال آسیا

فوتبال ترایب- در بخشی از قاره آسیا فصل فوتبالی در حال پایان گرفتن بوده و در بخشی دیگر با هیجان کامل در جریان است. در ادامه تیم منتخب ماه آوریل با حضور 11 ستاره فوتبال آسیا به انتخاب فوتبال ترایب را مرور خواهیم کرد؛

دروازه بان: تاکوتو هایاشی (سانفرس هیروشیما)

این سنگربان 35 ساله بعد از 4 کلین شیت و 5 پیروزی در 6 بازی جی لیگ در ماه آوریل، برای دومین ماه متوالی بهترین سنگربان شد. هیروشیما در حال حاضر بهترین دفاع لیگ را به خود اختصاص داده و فقط 5 گل در 12 مسابقه دریافت کرده است.

مدافع: جی شیانگ (جیانگسو سانینگ)

ستاره پرسابقه جیانگسو نقش مهمی چه در بخش هجومی و چه در دفاعی در عملکرد موفقیت آمیز اخیر تیمش ایفا کرده و این ستاره 28 ساله عملکرد خوبی را در جریان پیروزی 1-5 تیمش در برابر شانگهای شنووا با یک گل و و ارسال 3 پاس گل ایفا کرد.

مدافع: پژمان منتظری (استقلال)

مدافع باسابقه استقلال که در ترکیب اسقلال نقش یک رهبر را ایفا می کند،  نقشی اساسی در کسب 3 پیروزی و یک تساوی اخیر استقلال در لیگ برتر ایفا کرده تا آبی ها علیرغم شروع بد در فصل اخیر، در نهایت لیگ را در رتبه سوم به پایان برسانند.

مدافع: کیم مین جائه (جونبوک موتورز)

سبک بازی توام با شجاعت و تجربه این بازیکن 21 ساله که بهترین بازیکن جوان سال 2017 شناخته شده فراتر از سن اوست و کیم مین جائه عملکرد بی نقصی در جریان 6 پیروزی جونبوک موتورز در ماه آوریل بدون دریافت حتی یک گل داشت و در جریان پیروزی 0-4 برابر تیم بدون شکست سئونگنام نقشی اساسی ایفا کرد.

مدافع: تریستان دو (موانگتونگ یونایتد)

بعد از انتقال از دفاع کنار به پست هافبک هجومی، سبک بازی تریستان تغییر زیادی یافته و از زمان این تغییر پست، او با گلزنی در 4 بازی متوالی و ارسال یک پاس گل، تاثیر زیادی در پیروزی های تیمش ایفا کرده است.

هافبک: دو هانگ دانگ (هانوی اف سی)

در جریان 5 بازی برای هانوی در ماه اخیر، هانگ دانگ مهم ترین بازیکن این تیم لقب گرفته و با به ثمر رساندن یک گل و نقش آفرینی در حملات، تاثیر زیادی در حفظ صدرنشینی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تیمش داشته است.

هافبک: لی چانگ مین (جوجو یونایتد)

یکی از بهترین هافبک های لیگ کره جنوبی در سال 2017، امسال نیز فرم آماده خود را حفظ کرده و با زدن 2 گل، در 4 پیروزی تیمش در ماه آوریل تاثیرگذار بوده است. گل زیبای لی در برابر جونام در 11 آوریل، طرفداران سفر کرده به ورزشگاه گوانگ ژیانگ را خیلی خوشحال کرد.

هافبک: رایلی مک گری (نیوکاسل جتس)

این هافبک 19 ساله که از باشگاه بلژیکی بروگ به صورت قرضی راهی نیوکاسل جتس شده، با ثیت یک هت تریک برابر دریانوردان ساحل مرکزی، این بار یک گل عقربی برابر ملبورن سیتی زد تا آوریلی خاطره انگیز داشته باشد.

مهاجم: ریکو سیمانجوناتک (پرشیا جاکارتا)

ریکو اگرچه در ماه آوریل موفق به گلزنی نشد، اما رکورد 6 پاس گل را در لیگ اندونزی در جریان بازی های حساس و تاثیرگذاری برای راهیابی به لیگ قهرمانان آسیا برای تیمش به ثبت رساند.

بازیکن ماه آسیا:

مهاجم: دیگو الیویرا (اف سی توکیو)

مهاجم قرضی کاشیوا ریسوال، با زدن 7 گل در 6 بازی در ماه آوریل در صدر چدول گلزنان جی لیگ قرار گرفت. همکاری فوق العاده او با ناگاس باعث صعود اقف سی توکیو به رتبه دوم و خلق یکی از بهترین خط حملات لیگ شده است.

مهاجم: نیکولاس میکو فدور (بنگالورو)

مهاجم ونزوئلایی 5 گل در جام سوپرجام قهرمانان، از جمله یک هت تریک باورنکردنی مقابل موهن باگن در نیمه نهایی داشت. قدرت تمام کنندگی فوق العاده و همکاری بسیار خوب در خط حمله با سونیل، خط حمله بنگالورو را تبدیل به کابوس رقبا کرده است.

لیست ذخیره ها:

گلر: نگوین طوان منه (ساننا خان هو)

مدافع: آکیتو فوکوموری (هوکایدو کنسادول ساپورو)

هافبک: جین جینگدائو (شاندونگ لونگ)

هافبک: تری آنتونیس (ملبورن ویکتوری)

مهاجم: پاتریک کروز (پهانگ)

مهاجم: مارکوس برگ (العین)

نظرتان در مورد تیم منتخب ماه آوریل چیست؟ از طریق صفحه اینستاگرام بخش فارسی فوتبال ترایب، نظرتان را با ما در میان بگذارید.