لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

برانکو در جنگ با کی روش پیروز شد؟

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات پرسپولیس مدعی شد بعد از دیدار با الجزیره ملی پوشان خود را در اختیار تیم ملی قرار خواهد داد. در ماه های اخیر حوشی زیادی در مورد زمان رفتن بازیکنان به تیم ملی منتشر شده بود و حالا به نظر می رسد در نهایت مربیان باشگاه ها پبروز جنگ با کارلوس کی روش بوده اند.

دیدار با الجزیره: “مهمترین موضوع برای من سلامتی بازیکنان است. امیدوارم تا زمان بازی علیپور مشکلی هم نباشد حالا ربیع خواه تنها مصدوم ماست که برای آو آرزوی سلامتی دارم.

الجزیره قهرمان قاطع امارات بوده اما ما هم وظایف خود را کامل انجام خواهیم داد و می خواهیم برنده این دیدار باشیم. نباید تیمی که به این مرحله صعود کرده را نباید دست کم گرفت و باید به الجزیره احترام گذاشت.”

شرایط تمدید بازیکنان: “باشگاه با بازیکنان در حال مذاکره است و توافق باید هم برای باشگاه و هم بازیکنان خوب باشد و اطمینان دارم باشگاه راه حلی پیدا می کند تا هر 2 طرف راضی باشند.”

دادن بازیکنان به تیم ملی: “نمی دانم اردو تیم ملی از چه زمانی شروع می شود و این مسئله مربوط به سرمربی تیم ملی است اما ما مشکلی نداریم و آنها همیشه در اختیار تیم ملی بوده اند. بعد از بازی با الجزیره بازیکنان آزاد خواهند بود و ملی پوشان هم می توانند به اردوی  تیم ملی بروند.”

انتخاب کرانچار به عنوان سرمربی تیم ملی امید: “برای تیم ملی امید ایران باید یک افتخار است که مربی بزرگی مانند کرانچار هدایت تیم را برعهده بگیرد. کرانچار چه به عنوان بازیکن و هم زمانی که مربیگری می کرد دانش زیادی داشته و هم در کراوسی و هم در ایران به قهرمانی رسیده است.”

در اختلاف بین کی روش و برانکو، حق را به کدام می دهید؟

Vote to see the results
32% - 2 votes
31% - 2 votes