لیگ قهرمانان اروپا انگلیس

کلوپ: رئال مادرید هم برای صعود به فینال به شانس نیاز داشت

فوتبال ترایب- بازیکنان و سرمربی لیورپول اعتقاد دارند علیرغم شایستگی رم، آنها لایق رسیدن به فینال رقابت های لیگ قهرمانان این فصل بودند.

اگرچه مرسی سایدی ها دیشب 2-4 در المپیکو مغلوب جالوروسی شدند، اما به دلیل برتری 2-5 در دور رفت نهایتا با پیروزی 6-7 در مجموع راهی فینال کیف شدند.

سادیو مانه: هنگامی که قرار است برابر تیمی مانند رئال مادرید در فینال بازی کنید یعنی باید از تمام قوای فکری خود استفاده کنید. رئال مادرید یکی از بهترین تیم های دنیا است اما ما هم لیورپول هستیم و می توانیم هر تیمی را مغلوب کنیم پس تمام تلاش ما این است که تا در فینال پیروز شویم. صحبت کردن درباره فینال زود است زیرا ما 2 بازی مهم دیگر در لیگ برابر چلسی و برایتون داریم که برای قطعی کردن سهمیه باید آنها را شکست دهیم.

جیمز میلنر: گل اولی که دریافت کردیم خنده دار بود اما باید زودتر کار آنها را تمام می کردیم. ما در راه رسیدن به فینال تیم های بزرگی را مغلوب کردیم و تنها هدف ما در رم نیز رسیدن به فینال بود که این ماموریت را به خوبی انجام دادیم.

یورگن کلوپ: حریف ما بسیار جنگنده و قدرتمند بود و ما اگرچه 1-2 از رم پیش افتادیم اما فضاهای زیادی حریف به ما داد مورد استفاده قرار نگرفت و در نهایت ما با یک گل بیشتر راهی فینال شدیم. بی شک لیورپول شایسته حضور در فینال بود و اگرچه ما به رم باختیم اما رئال مادرید هم دیشب مقابل بایرن مونیخ و در مرحله قبل برابر یوونتوس به شانس نیاز داشت. در فینال برابر رئال مادرید باید نمایش بهتری داشته باسیم و حالا 2 هفته فرصت داریم تا برای آن بازی پیشرفت کنیم.