اسپانیا آلمان

ستاره خلاق بایرن در تیررس بارسلونا

فوتبال ترایب- تیاگو آلکانتارا، ستاره سابق بارسلونا و فعلی بایرن مورد توجه آبی اناری ها قرار گرفته است و ممکن است در تابستان امسال به تیم سابق خود بازگردد.

تیاگو در بازی برگشت برابر رئال مادرید نمایش بسیار خوبی ارائه داه و هم در دفاع و هم در هجوم، بدون قرار گرفتن در و ورزشگاه تاثیر زیادی در عملکرد بایرن داشت و به همین دلیل این سوال برای بازیکنان بارسلونا ایجاد شده که چرا این تیم برای جذب هافبک سابق خود اقدام نمی کند.

یک سال قبل رابرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسلونا برای مذاکره با تیاگو به پاریس سفر کرد و با حضور هتل محل اقامت بایرن، با او در خصوص بازگشت به بارسا ملاقات داشت.

بارسلونا اخباری کسب کرده بود که تیاگو بعد از 4 فصل حضور در بایرن علاقمند به تغییر آب و هوا و لیگی که در آن بازی می کند شده و امکان بازگشت به شهر سابق برای او وجود دارد. اگرچه سال قبل توافقاتی ضمنی بین بارسا و تیاگو ایجاد شد، اما او 2 ماه بعد قرارداد خود را 2 سال دیگر و تا سال 2021 با بایرن مونیخ تمدید کرد.

اما تیاگو امسال نیز دلایلی برای ترک بایرن مانند فصل گذشته داشته و انتقال لئون گورتزکا به مونیخ ممکن است جایگاه او را تهدید کند. برای بازیکنی مانند تیاگو، بارسا حداقل مجبور به پرداخت 50 تا 60 میلیون یورو خواهد بود اما احتمال بازگشت او به نوکمپ در تابستان وجود دارد.