لیگ قهرمانان اروپا آلمان

کنایه های سرمربی بایرن به داور دیدار برابر رئال مادرید

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان و یوپ هاینکس، سرمربی های رئال مادرید و بایرن مونیخ واکنش متفاوتی به اتفاقات بازی برگشت نیمه نهایی داشتند.

رئال مادرید علیرغم تساوی 2-2 در برنابئو، در شبی که بایرن اعتراض فراوانی به اتفاقات داوری داشت، برای سومین سال پیاپی راهی فینال لیگ قهرمانان شد.

هاینکس گفت: “از نظر من بایرن شایسته صعود به فینال بود اما من سعی می کنم واقع گرایانه به اتفاقات نگاه کنم و من نیز مانند همه بازیکنان ناامید و ناراحت هستم.

هر 2 تیم نمایشی در کلاس بالای جهانی ارائه دادند و من معتقدم رئال مادرید خصوصا در دقایق پایانی باید از کیلور ناواس سنگربان خود تشکر کند که نمایش بسیار خوبی داشت.

بازی کردن در این فصل بسیار دشوار است. رئال مادرید در برنابئو فقط به دنبال ضدحمله بود و من مدت ها بود چنین نماشی بسیار خوبی از بایرن ندیده بودم.

اولرایش در آن صحنه گیج شد و نمی دانست باید چه کاری انجام دهد. او اول فکر می کرد می تواند توپ را با دست جمع کند اما رخ دادن چنین اتفاقی برای یک بازیکن وحشتناک است.

من صحنه هند مارسلو را دوباره دیدم و احساس می کنم پنالتی کاملا واضح بود. اما بایرن شانس های زیادی از دست داد و من نمی خواهم داوری را بهانه کنم. 

اینکه بشیکتاش با این کادر فنی خوب در لیگ ترکیه موفق نبوده برای من عجیب بود اما امروز من با قضاوت جونیت چاکر دلیل آن را فهمیدم.”

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید نیز در مورد بازی گفت: “رسیدن به 3 فینال پیاپی اتفاقی معمول نیست اما ما هنوز فاتح جام نشده ایم. تلاش ما پیروزی در فینال کیف است و ما هر کاری برای قهرمانی دوباره در لیگ قهرمانان انجام خواهیم داد.

بازی را بد آغاز کردیم اما نیمه دوم شرایط بهبود یافت و رئال مادرید خوب بازی کرد. در لیگ قهرمانان باید برای رسیدن به کامیابی سختی کشید و در چنین شرایطی موفقیت شیرین تر خواهد بود.

در بازی برابر بایرن شرایط سختی داشتیم اما رئال مادرید به خودش ایمان دارد و ما با روحیه جنگندگی موفق به راهیابی به فینال شدیم. باید از عملکرد بازیکنانم و رفتار فوق العاده هواداران تشکر کنم.”