لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

رئال 2-2 بایرن : شاگردان زیدان در یک قدمی فتح دوباره چمپیونزلیگ

فوتبال ترایب- رئال مادرید توانست در دیداری جذابی و تماشایی مقابل بایرن مونیخ به تساوی 2-2 برسد و برای سومین بار پیاپی به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

کهکشانی ها که در دیدار رفت با نتیجه 2-1 در خانه بایرن مونیخ به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب هم توانستند به لطف دو گل کریم بنزما، به تساوی 2-2 دست پیدا کنند و جواز حضور در فینال کیف را به دست بیاورند. 

نیمه اول:

بایرن بازی را بهتر شروع کرد و خیلی زود به گل رسید. روی یک ارسال از سمت راست توسط توماس مولر، توپ با اشتباه سرخیو راموس در دفع توپ در مقابل دروازه به جاشوا کیمیچ رسید و او هم به راحتی دروازه را باز کرد تا بایرن در دقیقه 3 پیش بیفتد.

اما این برتری چندان پایدار نبود و در دقیقه 11، رئال به گل تساوی رسید. روی سانتر تماشایی مارسلو از کریم بنزما با یک ضربه سر، دروازه بایرن را باز کرد.

در ادامه بایرنی ها حملات زیادی برای زدن گل برتری در همان نیمه اول روی دروازه رئال داشتند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.  

نیمه دوم:

رئال مادرید در همان دقیقه اول نیمه دوم به گل رسید. پاس رو به عقب تولیسو، با اشتباه اسون اولریش همراه شد و بنزما به راحتی دروازه خالی را باز کرد. بایرنی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و پس از ایجاد چند موقعیت، در دقیقه 63 به گل تساوی رسیدند.

روی ارسال سوله، خامس رودریگس با دو ضربه پیاپی، توانست بالاخره دروازه تیمش سابقش را باز کند. در ادامه بایرنی ها تلاش زیادی کردند تا به گل برتری برسند اما تلاش آنها ثمری نداشت و واکنش های خوب کیلور ناواس، مانع از رسیدن آنها به گل سوم شد. و در نهایت بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید. 

ترکیب دو تیم:

رئال مادرید: ناواس، واران، مارسلو، راموس، واسکز، کروس، کواچیچ، مودریچ، آسنسیو، بنزما، رونالدو

سرمربی: زین الدین زیدان

بایرن مونیخ: اولرایش، سوله، هوملس، کیمیچ، آلابا، تیاگو، تولیسو، خامس، مولر، ریبری، لواندوفسکی

سرمربی: یوپ هاینکس

آیا رئال مادرید شایسته رسیدن به فینال چمپیونزلیگ بود؟

Vote to see the results
31% - 12 votes
31% - 16 votes