لیگ قهرمانان اروپا اسپانیا

اعتراف مارسلو: باید برای بایرن پنالتی اعلام می شد

فوتبال ترایب- مارسلو، ستاره برزیلی رئال مادرید در دیدار دیشب برابر بایرن مونخ عملکرد بسیار خوبی داشت و از عوامل اصلی صعود تیمش به فینال لقب گرفت.

رئال مادرید در دیداری دشوار و پرحاشیه در نهایت موفق شد علیرغم تساوی 2-2 در برنابئو برابر بایرن مونیخ، به لطف برتری در بازی رفت جواز صعود یه فینال لیگ قهرمانان را برای سومین فصل متوالی به دست آورد.

مارسلو در دیدار رفت و در لحظاتی که حملات بایرن مونیخ شدت گرفته بود با یک شوت دیدنی در اواخر نیمه اول گل تساوی را به ثمر رساند و در بازی دیشب نیز پاس گل اول کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید را ارسال کرد.

اگرچه در اواخر نیمه اول به نظر می رسید برخورد ارسال بازیکنان باین مونیخ با دست مارسلو هند بوده و باید یک پنالتی به سود ژرمن ها اعلام می شد، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و کهکشانی ها راهی فینال شدند.

مارسلو گفت: “قبول دارم آن صحنه هند بود زیرا توپ به دست من برخورد کرد و اگر نپذیرم دروغ گفته ام اما فوتبال همینگونه است و گاهی اتفاقات داوری به سود و گاهی به ضرر شماست و شما باید بازی خودتان را بکنید.

3 فینال پیاپی لیگ قهرمانان اروپا بسیار سخت است و خیلی تیم ها به چنین دستاوردی نمی رسند پس باید از کارمان بذت ببرین. فصل را خوب آغاز نکردیم اما رفته رفته شرایط بهتر شد و ما به هدف خود دست یافتیم.”