انگلیس اسپانیا

تلاش یونایتد برای جذب ستاره فرانسوی بارسلونا

فوتبال ترایب- منچستر یونایتد امیدوار است که آنها بتوانند با ساموئل امتیتی، مدافع فرانسوی بارسلونا قبل از جام جهانی به توافق بسند.

علیرغم اخبار و شایعات فراوان، هنوز آینده ساموئل اومتیتی در بارسلونا نامشخص است و ممکن است منچستریونایتد در تابستان، مقصد بعدی این ستاره فرانسوی باشد.

بندی 50 میلیون یورویی در قرارداد برای آزادسازی اومتیتی وجود دارد که مبلغ گزافی نیست و شایعات حاکی از مذاکره برادر اومتیتی که مدیر برنامه او نیز هست با مدیران منچستریونایتد بوده است.

اما امروز نشریه اسپورت مدعی شد علاقه شیاطین سرخ به جذب اومتیتی کاملا جدی بوده و آنها در تلاش هستند پیش از آغاز جام جهانی، این مدافع فرانسوی قرارداد خود را با یونایتد امضا کند.

اگرچه مدتی قبل مدیریت بارسا مدعی شد در تلاش برای مذاکره با اومتیتی و راضی کردن او برای ادامه فعالیت در بارسلوناست، اما هنوز اتفاق خاصی در این مورد رخ نداده و همین موضوع یونایتد را بیشتر امیدوار کرده تا شرایط جذب اومتیتی را فراهم کنند.

مورینیو مدتی قبل فاش کرد که در تابستان پیش رو این تیم برای جذب یک مدافع مرکزی اقدام خواهد کرد و عملکرد ویکتور لیندلوف راضی کننده نبوده است.