لیگ قهرمانان اروپا آلمان

بازیکنان بایرن: خودمان صعود را به رئال مادرید هدیه دادیم

فوتبال ترایب- بازیکنان بایرن مونیخ همگی معتقدند اشتباهات خودشان باعث صعود رئال مادرید به فینال شده و آنها می توانست پیروز بازی دیشب باشند. در ادامه واکنش برخی ستاره های بایرن را مرور خواهیم کرد؛

توماس مولر: “مسابقه ای باور نکردنی بود و فضای استادیوم فوق العاده بود، ما برای صعود همه کار کردیم اما بدشانس بودیم و تا حدی باید خودمان را سرزنش کنیم زیرا 2 گل در مجموع 2 بازی رفت و برگشت به رئال مادرید هدیه دادیم و شما نباید اجازه بدهید که بازی نیمه نهایی چنین اتفاق رخ دهد. لازم نیست خودمان را سرزنش کنیم اما موقعیت های بسیار خوبی را از دست دادیم و به چند روز زمان برای ریکاوری نیاز داریم.”

مت هوملس: “نتیجه ناراحت کننده بود زیرا ما شانس های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم. رئال مادرید در بهترین روز خود نبود اما نسبت به ما کمتر اشتباه کرد و ما 2 گل به آنها هدیه دادیم. ما عملکرد بسیار خوبی ارائه دادیم اما تنها یک نمایش خوب هیچ وقت ارزش ندارد و اگر شما به دنبال فتح عناوین هستید باید از شانس های خود استفاده کنید.”

داوید آلابا: “ما می دانیم که ما نمایش خوبی داشتیم، اما در پایان این هم کافی نبود و حالا ما بسیار ناامید هستیم. بایرن مونیخ لایق رسیدن به فینال بود اما در نهایت تعهد و روحیه تیمی ما بدون پاداش ماند که این واقعیت بسیار تلخ است.”

نیکلاس سوله: “ما همه ناامید هستیم زیرا حذف از این مرحله بسیار ناراحت کننده است. ما به رئال مادرید گل هایی را هدیه دادیم و وقتی این اتفاق رخ دهد، شما بلافاصله در این سطح مجازات می شوید. بایرن می توانست عملکرد بهتری داشته باشد.”

خامس: “نباید اولرایش را سرزنش کنیم زیرا عملکرد او در دقایقی باعث شد ما در جریان بازی باقی بمانیم. در هر 2 بازی اشتباهات بزرگی داشتیم اما رئال مادرید به دلیل کمتر اشتباه کردن راهی فینال شد و حالا ما باید تنها روی فینال جام حذفی تمرکز کنیم.”