لیگ ایران استقلال

اسکوچیچ: استقلال 2 ماه است خودش را قهرمان می داند

دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات خونه به خونه مدعی شد شرایط آنها نسبت به استقلال برای فینال جام حذفی دشوارتر است اما آنها برای پیروزی بازی می کنند.

فردا عصر دیدار فینال جام حذفی در خرمشهر بین استقلال و خونه به خونه برگزار خواهد شد و نماینده مازندران به دنبال شگفتی سازی است.

دراگان اسکوچیچ گفت: “چند بازیکن ثابت خود را در این مسابقه در اختیار نداریم اما به نظر من به برخی از بازیکنان خونه به خونه به اشتباه ‌کارت زرد داده شد تا محروم شوند. ما برای تمرینات 2 روز کمتر از استقلال زمان داشتیم، اما من در ایران به این چیزها عادت کرده ‌ام.

به تیم استقلال احترام می ‌گذارم و می دانم قطعا این بازی برای آنها بسیار مهم است اما استقلال  از 2 ماه پیش خود را قهرمان می داند اما در 90 دقیقه‌ای که بازی می کنیم آنها باید این موضوع را اثبات کنند.

مشکل اصلی خونه به خونه این است که ما بازیکنان کلیدی را برای این مسابقه در اختیار نداریم و اخیرا چند بازیکن اصلی خود را از دست دادیم،‌ اما با تمام این‌ها ما نمی خواهیم برای گریه کنیم.

قطعا فشار بیشتری روی استقلال است، اما ما هم تلاش خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را کسب کنیم زیرا سفر پیش روی ما توریستی نیست. علیرغم ناراحتی به خاطر عدم صعود به لیگ برتر، فرصت کمتر نسبت به استقلال و در اختیار نداشتن چند بازیکن، تمام تلاش‌ خود را در 90 دقیقه یا 120 دقیقه انجام خواهیم داد.