لیگ ایران استقلال

ادعای عجیب خونه به خونه؛ به زودی لیگ برتری می شویم

فوتبال ترایب- باشگاه خونه به خونه اعلام کرد مدارک تبانی نساجی را کامل کرده و به زودی جشن صعود به لیگ برتر را برپا خواهد کرد.

بعد از آنکه نساجی موفق شد با 6 گل راه آهن را مغلوب کرده و راهی لیگ برتر شود، مالک خونه به خونه مدعی شد نتیجه دیدار نساجی تبانی بوده و آنها حتی به همین دلیل ابتدا از حضور در فینال جام حذفی نیز انصراف دادند که در نهایت این اتفاق عملی نشد اما حالا آنها مدعی شدند که قطعا راهی لیگ برتر خواهند شد.

در بیانیه باشگاه آمده است: اگرچه در حال با پرواز کاروان خونه به خونه بابل به خرمشهر برای برگزاری فینال جام حذفی هستیم، اما مدارک و مستندات تبانی در هفته پایانی لیگ آزادگان تکمیل شد و اگر فدراسیون فوتبال علاقه ای برای برخورد با عوامل تبانی داشته باشد، صعود خونه به خونه به لیگ برتر قطعی است و ما به زودی جشن صعود را در بابل برپا می کنیم.

طی روزهای اخیر که دنبال احقاق حق مردم بابل بودیم، انسان های شریفی که هنوز طرفدار فوتبال پاک هستند، با ارائه مدارک و مستندات محکم و محکمه پسند به ما کمک کردند که این مدارک را بعد از فینال جام حذفی به کمیته اخلاق فدراسیون ارائه می کنیم و تا اعلام حکم قطعی این کمیته، برای شرکت در لیگ برتر آماده می شویم.