جام جهانی 2018 ایران

کاپیتان ایران در جام جهانی چه کسی خواهد بود؟

فوتبال ترایب- با توجه به شرایط ستاره های باتجربه تیم ملی، هنوز مشخص نیست کاپیتان تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه 2018 چه کسی خواهد بود.

اشکان دژاگه که بعد از خداحافظی جواد نکونام کاپیتان تیم ملی شد، در زمستان از ولفسبورگ راهی ناتینگهام فارست شد، اما مصدومیت از ناحیه زانو باعث دوری چند ماهه او از میادین شده و اشکان هنوز شرایط بازی را به دست نیاورده است.

در این شرایط و اگر مسعود شجاعی در لیست نهایی تیم ملی ایران قرار بگیرد، ممکن است او کاپیتان تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه 2018 باشد. البته این هافبک تکنیکی مدت ها به خاطر اتفاقاتی که به خاطر حضور او در بازی باشگاهی برابر رژیم صهونیستی رخ داد، مدت ها از لیست تیم ملی دور بود و به همین دلیل هنوز مشخص نست که آیا او در ترکیب تیم ملی حضور خواهد داشت یا خیر.

سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس گزینه بعدی تیم ملی برای کاپیتانی خواهد بود اما در 2 بازی دوستانه اخیر تیم ملی، مرتضی پورعلی گنجی و پژمان منتظری در قلب خط دفاعی قرار گرفتند.

به نظر می رسد حضور پورعلی گنجی در ترکیب تیم ملی قطعی باشد و یکی از بین سید جلال و منتظری زوج او در خط دفاعی خواهد بود و اگر سید جلال نیمکت نشین نباشد، احتمالا او کاپیتان تیم ملی در جام جهانی روسیه 2018 خواهد بود.