لیگ ایران پرسپولیس

محکومیت 5 ساله افشین پیروانی بخشیده می شود؟

فوتبال ترایب- حکم محرومیت افشین پیروانی از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به ‌‌دلیل دریافت مبالغ غیرقانونی از اسپانسر تیم ملی به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شد.

اقفشین پیروانی، مدافع سابق پرسپولیس که مدتی به عنوان سرپرست تیم ملی در کادر کارلوس کی روش قرار داشت، به دلیل تخلفات مالی 5 سال از  هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شده است.

در هفته های اخیر اخیار زیادی در خصوص محرومیت افشین پیروانی منتشر شده بود اما سرپست فعلی پرسپولیس با قدرت تمام آن را تکذیب کرد و مدعی شد در هر ارگانی حاضر به پاسخگویی در مورد این اتهامات است.

اما امروز مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس با تایید این موضوع عنوان داشت حکم به دست مدیران پرسپولیس رسیده و افشین پیروانی از همراهی این تیم محروم خواهد بود.

البته افشین پیروانی به این حکم اعتراض داشته و درخواست اعتراض خود را به کمیته استیناف فرستاده تا مجددا پرونده مربوط به تخلفات او بررسی شود.

پیروانی مدتی قبل در این رابطه گفت: “جوایزی اسپانسر تیم ملی به اعضای تیم ملی داد و نماینده این اسپانسر در این مراسم حضور داشت، شما با 57 نفر که در مراسم حضور داشتند تماس بگیرید تا متوجه شوید پاداش‌ به اعضای تیم داده شده و من دخل و تصرفی در آن نداشتم.”